Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Login
se: Logge sisa

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
