Imgly (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Action
sq: Veprimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Other
sq: Tjetër

en: No statistics available.
sq: Asnjë statistikë në dispozicion.
