Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Action
ar: إجراء

en: Download
ar: تحميل

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: No statistics available.
ar: لا توجد إحصائيات متوفرة.

en: Alias: @alias
ar: البديل: @alias

en: No alias
ar: لا يوجد بدائل
