Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: No statistics available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྡོམ་རྩིས་མེད།

en: Automatic alias
bo: རང་འགུལ་གྱི་མིང་གཞན

en: Alias: @alias
bo: མིང་གཞན་ལ་@alias

en: No alias
bo: མིང་གཞན་མི་འདུག
