Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: View
bs: Pregled

en: Statistics
bs: Statistika

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: No statistics available.
bs: Nema dostupne statistike.
