Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Other
cy: Arall

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: No statistics available.
cy: Dim ystadegaethau ar gael.
