Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Action
is: Aðgerð

en: Download
is: Hala niður

en: Login
is: Innskráning

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Automatic alias
is: Sjálfvirkt samnefni

en: Alias: @alias
is: Samnefni: @alias

en: No alias
is: Ekkert samnefni
