Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Action
lv: Darbība

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Other
lv: Citi

en: IP Address
lv: IP adrese

en: No statistics available.
lv: Nekāda statistika nav pieejama.

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds
