Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
