Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Action
mr: कृती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन
