Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ
