Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Other
ps: نور
