Imgly (7.x-1.0-beta7) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Action
te: చర్య

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: No statistics available.
te: గణాంకాలేమీ అందుబాటులో లేవు.

en: Alias: @alias
te: మారుపేరు: @alias
