Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Action
af: Aksie

en: Download
af: Laai af

en: Login
af: Gebruiker

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander

en: No statistics available.
af: Geen statistieke beskikbaar nie.

en: Copy to clipboard
af: Kopieër na klembord
