Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Action
am: እርምጃ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ
