Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Download
az: Yüklə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: IP Address
az: İP ünvan
