Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
