Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Action
fi: Toiminto

en: Download
fi: Lataa

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Other
fi: Muu

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: No statistics available.
fi: Tilastoja ei ole saatavilla.

en: Automatic alias
fi: Automaattinen alias

en: Edit node
fi: Muokkaa solmua

en: No alias
fi: Ei aliasta

en: Copy to clipboard
fi: Kopioi leikepöydälle

en: Uncheck this to create a custom alias below.
fi: Älä valitse tätä jos haluat luoda kustomoidun aliaksen.
