Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Download
fr: Téléchargement

en: Login
fr: Identifiant

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Statistics
fr: Statistiques

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: Other
fr: Autre

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: No statistics available.
fr: Aucune statistique n'est disponible.

en: Automatic alias
fr: Alias automatique

en: Edit node
fr: Modifier le nœud

en: Alias: @alias
fr: Alias : @alias

en: No alias
fr: Aucun alias

en: No information available.
fr: Aucune information n'est disponible.

en: Uncheck this to create a custom alias below.
fr: Désélectionner ceci pour créer un alias personnalisé ci-dessous.
