Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: IP Address
hy: IP հասցե
