Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Other
ka: სხვა
