Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Action
ku: کردار

en: Download
ku: داگرتن

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Other
ku: هیتر

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: No statistics available.
ku: هیچ ئامارێک نییە.

en: Alias: @alias
ku: نازناو: @alias

en: No alias
ku: نازناو نییە
