Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Download
mn: Татах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
