Imgly (7.x-1.0-beta8) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Action
sl: Akcija

en: Download
sl: Prenesi

en: Login
sl: Prijava

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: IP Address
sl: IP naslov

en: No statistics available.
sl: Statistika ni na voljo.
