Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Action
be: Дзеянне

en: Download
be: Сцягнуць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: No statistics available.
be: Няма даступнай статыстыкі.

en: Automatic alias
be: Аўтаматычны адрас

en: Alias: @alias
be: Аліас: @alias

en: No alias
be: Няма псеўданіма
