Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Action
da: Handling

en: Download
da: Hent

en: View
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Statistics
da: Statistik

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Other
da: Anden

en: IP Address
da: IP-adresse

en: No statistics available.
da: Ingen statistik til rådighed.

en: Automatic alias
da: Automatisk alias

en: Edit node
da: Redigér indholdselement

en: No alias
da: Intet alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
da: Fjern afkrydsningen for at oprette et brugerdefineret alias nedenfor.
