Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
