Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Action
el: Ενέργεια

en: Download
el: Λήψη

en: Login
el: Είσοδος

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Other
el: Άλλο

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: No statistics available.
el: Δεν υπάρχουν στατιστικά.

en: Automatic alias
el: Αυτόματο ψευδώνυμο

en: Alias: @alias
el: Ψευδώνυμο: @alias

en: No alias
el: Χωρίς ψευδώνυμο

en: Uncheck this to create a custom alias below.
el: Αποεπιλέξτε το για τη δημιουργία προσαρμοσμένων ψευδώνυμων παρακάτω.
