Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Action
eu: Ekintza

en: Download
eu: Deskargatu

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Other
eu: Bestea

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: No statistics available.
eu: Estatistikarik ez erabilgarri.

en: Automatic alias
eu: Ezizen automatikoak

en: Edit node
eu: Nodoa editatu

en: No alias
eu: Alias-ik ez

en: Uncheck this to create a custom alias below.
eu: Desmarkatu URL ezizenak neurrira sortzeko.
