Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Action
it: Azione

en: Download
it: Scarica

en: Login
it: Accedi

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Statistics
it: Statistiche

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Downloads
it: Download

en: Other
it: Altro

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: No statistics available.
it: Statistiche non disponibili.

en: Automatic alias
it: Alias automatico

en: No alias
it: Nessun alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
it: Deseleziona per definire un alias personalizzato.
