Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Action
fa: عملکرد

en: Download
fa: دانلود

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Statistics
fa: آمار

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Other
fa: ساير

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Alias: @alias
fa: نام مستعار: @alias

en: No alias
fa: بدون نام مستعار

en: Uncheck this to create a custom alias below.
fa: برای تولید یک نام مستعار دلخواه تیک این مورد را بردارید.
