Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Action
sk: Akcia

en: Download
sk: Prevziať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Other
sk: Ostatné

en: IP Address
sk: IP adresa

en: No statistics available.
sk: Štatistika nie je k dispozícii.

en: Automatic alias
sk: Automatický alias

en: No alias
sk: Žiaden alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
sk: Odškrtnutím môžete vytvoriť vlastný alias nižšie.
