Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Alias: @alias
th: นามแฝง: @alias

en: No alias
th: ไม่มีนามแฝง
