Imgly (7.x-1.0-beta9) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Action
ur: ایکشن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
