Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Action
he: פעולה

en: Download
he: הורדה

en: Login
he: כניסה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Other
he: אחר

en: IP Address
he: כתובת IP

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Automatic alias
he: מיקום חלופי אוטומטי

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Uncheck this to create a custom alias below.
he: הסירו את הסימון כדי ליצור כינויכתובת ידידותית מותאמת אישית.
