Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Action
lt: Veiksmas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Other
lt: Kiti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: Uncheck this to create a custom alias below.
lt: Nuimkite varnelę jei norite redaguoti žemiau.
