Imgly (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Action
pt: Ação

en: View
pt: Ver

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Other
pt: Outros

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: No statistics available.
pt: Não há nenhuma estatística disponível.

en: Automatic alias
pt: Apelido automático

en: Alias: @alias
pt: Apelido: @alias

en: No alias
pt: Nenhum apelido

en: Copy to clipboard
pt: Copiar para a área de transferência (clipboard)

en: Uncheck this to create a custom alias below.
pt: Desmarque isso para criar um apelido personalizado abaixo.
