Imgly (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Download
tr: İndir

en: Login
tr: Giriş

en: Image
tr: Resim

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Other
tr: Diğer

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: No statistics available.
tr: İstatistik bilgi bulunmuyor.

en: Automatic alias
tr: Otomatik isimlendirme

en: Alias: @alias
tr: Takma ad: @alias

en: No alias
tr: Takma ad yok.

en: No information available.
tr: Bilgi yok.

en: Copy to clipboard
tr: Panoya kopyala
