iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: edit
ar: تحرير

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني
