iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: user
bg: потребител

en: edit
bg: редактирай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Host
bg: Хост

en: E-mail address
bg: E-mail адрес
