iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Host
bn: হোস্ট

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা
