iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: user
ca: usuari

en: edit
ca: edita

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Host
ca: Servidor

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic
