iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: user
da: bruger

en: edit
da: redigér

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: User ID
da: Bruger ID

en: Host
da: Værtsnavn

en: E-mail address
da: E-mail-adresse
