iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: user
de: Benutzer

en: edit
de: Bearbeiten

en: User Name
de: Benutzername

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: Expiry Date
de: Verfallsdatum

en: Membership Information
de: Mitgliedschaftsinformationen
