iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: user
et: kasutaja

en: edit
et: muuda

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: E-mail address
et: E-posti aadress
