iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: edit
fr: modifier

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Host
fr: Hôte

en: E-mail address
fr: Adresse de courriel
