iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: edit
hi: संपादन करें

en: ID
hi: आईडी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Host
hi: होस्ट

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: Expiry Date
hi: समाप्ति तिथि
