iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: edit
kk: түзету

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Host
kk: Хост

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай
