iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: user
ro: utilizator

en: edit
ro: modifică

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Host
ro: Gazdă

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail
