iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: user
sr: корисник

en: edit
sr: измени

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште
